Начало форум

КЛУБ MAZDA - БЪЛГАРИЯ

www.mazdabg.com

Дата и час: 28 Мар 2024, 10:27

Часовете са според зоната UTC + 2 часа


Правила на форума


ПРАВИЛА НА КЛУБ MAZDA - БЪЛГАРИЯ!



Напиши нова тема Отговори на тема  [ 7 мнения ] 
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: 16 Май 2018, 20:06 
Offline
любител
Аватар

Регистриран на: 10 Окт 2015, 18:11
Мнения: 47
Местоположение: Sofia
Здравейте, искам да си закупя прахосмукачка за колата, която се включва към запалката и да е нещо не повече от 50лв.. да върши работа, че сега лятото като се почнат плажовете и пясъка в колата.. :D :D А и няма как да я водя на автомивка толкова често.. Някой от вас ползва ли такава прахосмукачка и дали е доволен се питам? :D


Върнете се в началото
  Профил    
 
МнениеПубликувано на: 16 Май 2018, 21:22 
Offline
маниак
Аватар
2007 Mazda 5

Регистриран на: 31 Авг 2016, 12:05
Мнения: 721
Местоположение: Плевен
Здравей,
каквато и да вземеш няма да си доволен ;)

_________________
мазда 5 2.0CD 2007


Върнете се в началото
  Профил   Виж гаража на потребителя  
 
МнениеПубликувано на: 17 Май 2018, 03:19 
Offline
любител

Регистриран на: 13 Окт 2015, 21:51
Мнения: 15
Местоположение: Burgas
Здравей, аз си закупих тази https://4sales.bg/universalna-portativn ... okluk-1617 и я използвам около половин година чисти добре и съм много доволен, но мисля че за пясък от морето ще ти трябва нещо по-силно като тази https://4sales.bg/prakhosmukachka-za-ko ... stene-1813 . Моята е силничка, но пясъка винаги е бил труден за премахване от колата.. Разгледай ги двете и си прецени по бюджета :) Дано съм успял да помогна!


Върнете се в началото
  Профил    
 
МнениеПубликувано на: 25 Май 2018, 15:56 
Offline
фен
Аватар
2007 Mazda 6

Регистриран на: 22 Яну 2018, 20:51
Мнения: 145
Местоположение: София, България
Колега, тъй като и аз се бях надъхал да си купувам прахосмукачка за Маздолета, че ми омръзна да пускам по левче за 5 мин на самообслужване, та минах през няколко модела. Накратко казано - абсолютно разочарование - китайски боклуци, които едвам едвам дърпат нещо и направени с едни евтини пластмаси, които се трошат супер лесно. Трябваше ми нещо качествено, със силата на домашна прахосмукачка или поне да се доближава до нея. И решението беше висок клас домашна ръчна прахосмукачка на 12 волта, на която просто трябваше да махна Li-Ion акумулаторите и да я вържа директно с кабел за запалка. След няколко модела, които пробвах, ме впечатли моделът Dustbuster Extreme 12V на Black & Decker. Това нещо е толкова силно, че всъщност е малко по-слабо от домашната ми прахосмукачка вкъщи... Разбира се нямаше как да дам 200 кинта за нова такава, тъй че си я намерих същата на битака с умрели акумулатори и срещу 10 кинта беше моя. Хайде още 5 лева за хубав дебел кабел и букса за запалка и резултатът е налице:

Изображение

На всичкото отгоре, носът й излиза напред и става супер удобно за достигане на местата около седалките:

Изображение

Резултатът е, че имам прахосмукачка за колата, която е на светлинни години като качество и сглобка спрямо китайските боклуци на пазара за автоаксесоари, а реално ми струваше 15 лева и 1 час работа с поялника. Доволен съм! ;)

_________________
.::: 2007 Mazda 6 Hatchback 2.3 166 hp :::.


Върнете се в началото
  Профил   Виж гаража на потребителя  
 
МнениеПубликувано на: 25 Май 2018, 20:04 
Offline
фанатик
Аватар
2014 Peugeot 505

Регистриран на: 14 Фев 2008, 20:44
Мнения: 9184
И аз си купих за вкъщи такава ръчна акумулаторна но е 85w 18V.Във къщи също върши работа и за колата не е зле.Малко над 100лв я взех на промоция и не съжалявам.Все пак обаче не е като на мивките да ти вдигне мокета.

_________________
Мазда 323 f BG 1.6 1991 ex
Мазда 323 f BA 1.5 1995 ex
Мазда Premacy 1.8 2001 ex
Мазда 5 2.0 2006 ex
Мазда 6 GH 1.8 2009 ех
Мазда..?????


Върнете се в началото
  Профил   Виж гаража на потребителя  
 
МнениеПубликувано на: 26 Юли 2023, 10:45 
Offline
любител

Регистриран на: 26 Юли 2023, 10:40
Мнения: 1
Местоположение: Варна
Аз си взех много добра Безжична прахосмукачка от https://homeland.bg има мощност 120W е, има различни представки даже и калъф. Смучи добре и бачка над 40 мин с едно зареждане. Ползвам я вече две години, ето тази https://homeland.bg/bezzhichna-prahosmukachka-za-pochistvane-na-kola


Върнете се в началото
  Профил    
 
МнениеПубликувано на: 03 Авг 2023, 14:46 
Offline
любител

Регистриран на: 12 Ное 2022, 06:31
Мнения: 6
Местоположение: гр.ВАРНА
Не си струват ...Не почистват добре,слаби за пясъка почти не стават,използвал съм три модела.Последната изгоря седмица след като и изтече гаранцията.Стават само за почистване отгоре,отгоре.Аз не съм доволен и четвърта няма да си купя.


Върнете се в началото
  Профил    
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 7 мнения ] 

Часовете са според зоната UTC + 2 часа


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 10 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
www.mazdabg.com
национален фен клуб